Maryland

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Maryland kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Marylandis.

Asub riigi idaosas (Atlandi ookeani lõunaosa); see piirneb põhja pool Pennsylvaniaga, ida pool Delaware'iga, lõuna ja edela suunas Virginia, lääne poole Lääne-Virginiaga; Kagu suunas, kus asub Chesapeake lahe sügav sissevool, on Atlandi ookeani ääres.

Baltimore'i investeerimine koos oma 620 000 elanikuga - 2700 000 esimeses sisemaal, ostes Marylandis müügiks mõeldud kinnisvara, et teha tulu, võiks olla parim investeering, mida olete oma elus teinud.

Uurime palju häid põhjusi Baltimore'i investeerimiseks. Kõigepealt asub Baltimore Atlandi ookeani rannikul, vaid 65 km kaugusel Ameerika pealinnast Washingtonist, mis on umbes 45-minutilise autosõidu kaugusel.

Baltimore'i investeerimine tähendab investeerimist suurepärasesse lähipiirkonda, mis töötab erinevates asukohtades lähedal asuvates linnades.

Maja hinnad on väga konkurentsivõimelised ning elukallidus on Baltimores üldiselt madalam kui Washingtonis.

Sel põhjusel otsustavad iga päev tuhanded inimesed elada Baltimores ja töötada sellistes linnades nagu Washington, muutes üüriturg väga huvitavaks ja kasumlikuks.

Hoonete konkurentsivõimelised hinnad nii ostmiseks kui ka rentimiseks selgitavad Baltimore'is elavate inimeste osakaalu järsku suurenemist. Baltimore on samuti huvitav, sest tänu paljudele projektidele pakub see üha rohkem töökohti.

Teine hea põhjus investeerida Baltimoresse elamumajanduses on linnapea tahe siseneda 2020. aastaks 10 000 uue perekonnaga.

Baltimore linnapea toetab Baltimore'i rahvastiku kasvu programmi, lisades 2020. aastaks 10 000 uut perekonda.

Selle algatuse hõlbustamiseks vähendas Baltimore kinnisvaramaksusid ja julgustas vanemate kodude ümberkorraldamist programmi "Vabad väärtused" kaudu.

Marylandis müüdava kinnisvara ostmine tähendab Baltimore'i investeerimist ja ka investeerimist turismi linna.

Peamine atraktsioon on Baltimore'i akvaarium, mittetulunduslik avalik akvaarium, mis asub Baltimore'i kesklinna piirkonnas.

Akvaariumi aastane külastatavus on 1,5 miljonit ja see on Marylandi osariigi suurim turismimagnet.

Teenuste puudus. Baltimore on saanud Marylandi osariigi "Charm City Bike share" jalgrattateede ehitamiseks 1,1 miljoni dollari suuruse laenu.

Tegelikult on ehitatud üle 220 km jalgrattateid, mis eeldatavasti laienevad.

Baltimore'i investeerimine tähendab ka keskendumist linna arengule.

East-West Eastboundi raudteeliin Baltimore'i maakonnast kuni Hopkins Bayview meditsiinilise meditsiini keskuse poole, mis asub Baltimore teisel poolel, ehitatakse ja laiendatakse nüüd 14,1 miili kaugusel.

Selle 2,2 miljardi dollari suuruse projekti eesmärk on meelitada uusi Baltimore'i elanikke, kes praegu elavad ja töötavad maakonnas. Erainvesteeringud selles Baltimore infrastruktuuris loovad kodanikele uusi töökohti ja teenuseid.

Marylandis müüdava kinnisvara ostmine, Baltimore'i investeerimine, on pilk tulevikku, sest see tähendab investeerimist linna, millel on suurepärased arenguvõimalused.

On palju algatusi, mis mitte ainult ei aita linnaelanikke, vaid tõstavad ka elukvaliteeti kogu Baltimore linna ja Marylandi linna ümbritsevas suurlinnapiirkonnas.

Maryland on kompaktne olek, see on viies olek Ameerika Ühendriikide rahvastikutiheduse juures, mille kasvumäär on pidev.

Investeeringute kasv Marylandi kõige enam asustatud linnas toob kaasa piirkonna, kus on olulised infrastruktuurid ja avalikud tööd, suurema arengu ja ümberkorraldamise.

Viimane muudab Baltimora kinnisvarainvesteeringute seisukohast äärmiselt huvitavaks.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB